Szkoła Przetrwania "Serwal" - Organizator imprez plenerowych

Serpelice nad Bugiem

 

Strona główna

O nas Paintball Wspinaczka Survival Kajaki Kontakt

www.serpelice.pl Tel. 600 - 500 - 525

Survival - Sztuka przetrwania

Survival jest to umiejętność przetrwania w extremalnych warunkach oraz w sytuacjach stresujących. Wspinaczka, pokonywanie mostów linowych, strzelanie z łuku czy wiatrówki to tylko część umiejętności których możemy nauczyć się w na obozie przetrwania, zielonej szkole lub specjalistycznych zajęciach. Zajęcia survivalowe

Program zajęć przygotowywany jest przez instruktorów survivalu w ten sposób aby uczył samodzielności, współpracy zespołowej i sposobów poradzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Przy okazji można się nauczyć tutaj przyrody, fizyki, biologii, chemii, medycyny, psychologii, terenoznawstwa i rozmaitych sprawności: zjazdów na linie, jazdy konnej, wspinania się ze sprzętem alpinistycznym czy sposobów zachowywania się w sytuacji ekstremalnej. A wszystko to jest zorganizowane w formie dobrej zabawy.

Proponowane zajęcia: szkolenie survivalowe: rozniecanie ognia, zdobywanie wody, budowanie schronienia, pokonywanie toru przeszkód i różnego rodzaju terenu, także w nocy, pierwsza pomoc, orientacja w terenie: nauka czytania mapy i posługiwania się kompasem, podstawy wspinaczki skałkowej – ścianka wspinaczkowa, mosty linowe - sposoby pokonywania, zjazdy na linie – tyrolka, szukanie skarbów wykrywaczem metalu, strzelanie z łuku - nauka i zawody, strzelanie z wiatrówek - zasady obsługi broni i zawody, szkolenia kajakarskie – nauka pływania, technika, zasady bezpieczeństwa podstawowe tech. alpinistyczne: nauka wiązania węzłów, zjazdy pionowe.

Program zajęć jest ustalany indywidualnie i w zależności od liczebności grupy, zainteresowań, terminu i pogody. Zajęcia podkreślone mogą być realizowane za dodatkową opłatą. Zajęcia trwają ponad 6 godzin dziennie przed i po południu oraz w nocy. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów survivalu z Szkoły Przetrwania „SERWAL”.
 

Koszt zajęć: 35 zł / osobę - pakiet 3 godzin zajęć survivalowych:

Przykładowe zajęcia: (wspinaczka skałkowa, strzelanie z łuku, wspinanie po oponach, strzelanie z wiatrówki i z markera paintballowego do celu stałego, szukanie skarbów wykrywaczem metali, pokaz rozniecanie ognia, ćwiczenie gladiatorzy)
 

Koszt zajęć: 50 zł / osobę - pakiet 6 godzin zajęć survivalowych

Przykładowe zajęcia: (wspinaczka skałkowa, strzelanie z łuku, wspinanie po oponach i drabince speleologicznej, strzelanie z markerów paintballowych do celów stałych i ruchomych, most linowy, strzelanie z wiatrówek i broni pneumatycznej RAM, gra gps - szukanie skarbu z wykrywaczem metali, zjazd pionowy po linie, rozniecanie ognia)

 Koszt zajęć: 60 zł / osobę - 6 godzin zajęć ognisko

( organizacja ogniska, kiełbaska, pieczywo, herbata, ketchup, musztarda)

Zimowe zajęcia survivalowo - rekreacyjne   Nie prześpij zimy !!!

Przykładowe zajęcia: wspinaczka lodowa za pomocą czekanów i raków po specjalnie przygotowanej ściance - drytooling, poruszanie się w terenie za pomocą rakiet śnieżnych, nauka orientacji w terenie i zasad przetrwania zimą, budowa schronienia zimą - igloo, gra terenowa z wykorzystaniem urządzeń gps i poszukiwaniem skarbów, oraz oczywiście ognisko i kulig.

Bądź aktywny zimą – nie zapadaj w sen zimowy

Koszt zajęć: 50 zł / osobę - pakiet 4 godziny zajęć ognisko kulig

rezerwacja na telefon kom. 600 500 525

Organizujemy:

 • Spływy kajakowe

 • Zielone szkoły

 • Białe szkoły

 • Szkolenia integracyjne

 • Imprezy plenerowe

 • Zajęcia survivalowe

 • Rozgrywki paintball

 • Gry na orientację

 • Szkolenia survivalowe

 • Atrakcje na festyny

 • Noclegi w Tipi

 • Wycieczki quadami

 • Strzelnicę z broni pneum.

 • Zabawy na wysokości

 

www.serpelice.pl Tel. 600 - 500 - 525